Cykl szkoleń dla eBiznesu - Akademia Ideacto

Jeżeli zastanawiasz się czy posiadasz umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania projektem, szukasz sposobu na przejście od koncepcji do realizacji pomysłu, chcesz poznać tajniki współpracy z agencją marketingową – to szkolenie jest dla Ciebie.

Przyjdź 6 listopada do Centrum Workband we Wrocławiu i zaczerpnij wiedzy!

Uczestnicy Akademii Ideacto otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące realizacji pomysłu na biznes. Dowiedzą się, jak wspólnie z agencją przejść od koncepcji do realizacji, zdobędą podstawowe umiejętności managera potrzebne do skutecznego prowadzenia projektu.

Eksperci agencji Ideacto ze wszystkimi uczestnikami podzielą się dobrymi praktykami z zakresu realizacji projektu. Na szkoleniu zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia dotyczące współpracy na linii agencja-klient. Całość bez zbędnej teorii – bazujemy na konkretnych, agencyjnych przykładach.

Koszt szkolenia wynosi 30zł. Szczegółowy program oraz zapisy na akademia.ideacto.pl

Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekaj! Cena obejmuje:6 godzin praktycznego, konkretnego szkolenia, dostęp do Wi-Fi, serwis kawowy: kawa, herbata, napoje, ciastka.

Poruszane zagadnienia:

  Jak wybrać agencję interaktywną,
  Najczęstsze punkty zapalne na linii klient-agencja,
  Zarządzanie projektem,
  Jak wygląda projekt po stronie agencji,
  Jak konstruować umowę z agencją,
  Jak i dlaczego dobrze napisać brief.

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`