Ideacto nagrodzone Webstarem 2014 w kategorii Creative

Kreatywna agencja eCommerce Ideacto została nagrodzona w jubileuszowej X edycji Konkursu Webstar Festiwal. Agencja otrzymała nagrodę w kategorii “Webstar Creative: Kampania internetowa” za akcję “Jesień z Albertem i kartą kredytową ING”.

W tegorocznej edycji Konkursu przyznanych zostało 37 Webstarów, które trafiły do najlepszych stron i kreacji w Internecie, a także 3 statuetki Grand – dla Strony Roku, dla najlepszej kreacji oraz Człowieka Roku Polskiego Internetu.

“Jesień z Albertem i kartą kredytową ING” to cykl landing page’y dla ING Banku Śląskiego, gdzie stworzona przez Ideacto postać – Sprytny Albert – uczy klientów banku jak przemyślanie i z głową wykorzystywać kartę płatniczą w sieci. Dotychczas powstały cztery kreacje na potrzeby akcji:

Oprócz wsparcia ING Banku Śląskiego w niestandardowych kampaniach internetowych, Ideacto zaprojektowało nowy serwis lojalnościowy bankujesz-zyskujesz.pl Obecnie po uruchomieniu serwisu wspiera klienta przy jego bieżącym prowadzeniu oraz rozwoju. m.in. odpowiada za realizację cyklicznych wydań ekskluzywnych list produktowych oraz ich promocję do klientów banku.

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`