Ideacto projektuje dla zakochanych

Agencja konsultingowa Ideacto projektuje serwis dla zakochanych.


ProstoDoSerca to nowy projekt poświęcony ludziom zakochanym. W tej sferze nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma podziałów klasowych – dotyka każdego i właśnie dlatego ta dziedzina życia jest taka ważna. Agencja nie ujawnia jeszcze kto jest zleceniodawcą projektu.


Celem projektu jest dostarczenie bogatej wiedzy z zakresu rodzimych tradycji zaręczyn i ślubu a także koncentracja wokół partnerstwa, życia we dwoje, planowania przyszłości.  Już teraz twórcy serwisu zapraszają do udziału w projekcie także Firmy, których usługi i produkty  skierowane są do zakochanych.


Ideacto zajmuje się kompleksowym przygotowaniem projektu od strony biznesowej, koncepcyjnej i projektowej. Aktualnie prowadzone są badania przyszłych użytkowników serwisu, które określą jakie funkcje zostaną opracowane w pierwszej kolejności.Już dziś można dołączyć do grupy beta-testerów serwisu, rejestrując się na www.ProstoDoSerca.pl. Projekt będzie dostępny on-line już jesienią.

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`