Kreatywna agencja eCommerce Ideacto w finale konkursu Power of Content Marketing Awards

Znamy już finalistów konkursu Power of Content Marketing Awards 2015 – Szpalty Roku. Jest to jedyny w Polsce konkurs, który wyróżnia najlepsze projekty content marketingowe, oceniając pojedyncze narzędzia jakimi są media customowe, jak i całościową strategię komunikacji.

Jury zmierzyło się z trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców spośród wielu oryginalnych i wartościowych zgłoszonych projektów. Ideacto, kreatywna agencja eCommerce z Grupy Divante, uzyskała nominację w dwóch kategoriach. W kategorii „Digital: Publikacje jednorazowe. Raport” uznanie jury zdobył projekt „Biblia Jakości Ideacto”. Natomiast w kategorii „Content Marketing Strategy. Kampania content marketing dla klientów” nominację uzyskała kampania e-marketingowa „Sprytny Albert” realizowana dla ING Bank Śląski.

Rozstrzygnięcie konkursu już niebawem podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 28 maja 2015 roku w warszawskim Teatrze Kamienica.

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`