Powstaje katalog e-biznesów z działań 8.1 i 8.2

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i agencja Ideacto przygotowują kompleksowy katalog e-biznesów, które powstały w wyniku dofinansowań w ramach działań 8.1 i 8.2 POIG.


Pełna baza e-usług oraz technologii B2B będzie dostępna w portalu Wspieramy E-Biznes web.gov.pl (http://web.gov.pl/).Wpis w katalogu ma zwiększyć rozpoznawalność projektów tworzonych przez Beneficjentów wspomnianych działań oraz umożliwić szybsze dotarcie do nich nowych użytkowników i partnerów biznesowych.


Jest to również świetna okazja do zaprezentowania inicjatyw 8.1 i 8.2 POIG obserwatorom rynku – zamiast samodzielnego wyszukiwania serwisów w sieci będą mogli skorzystać z pełnowartościowej listy dostępnej w jednym miejscu.


Bazy będą wypełnione kompleksowymi wpisami najpóźniej do połowy października br. Aby osiągnąć ten cel przygotowujemy telefoniczną akcję zachęcają przedsiębiorców do opisania prowadzonych e-biznesów – mówi Krzysztof Bartnik, ekspert zaangażowany w projekt PARP.


Beneficjenci mogą dodać lub zaktualizować informacje o swoich projektach po zalogowaniu do portalu Wspieramy E-Biznes web.gov.pl i przejściu do bazy e-usług (www.web.gov.pl/baza-euslug) lub technologii B2B (www.web.gov.pl/baza-b2b).


Dzięki wybraniu najlepiej wykonanych i rokujących na przyszłość projektów będziemy mogli wskazać innym firmom, w którym kierunku powinni zmierzać ze swoimi witrynami. Warto zaprezentować najciekawsze projekty szerszej publiczności – mówi Paweł Skowera, Główny Specjalista z Zespołu Komunikacji Zewnętrznej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


O dalszym postępach prac będziemy informowali na bieżąco.

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`