Prezent, czy rózga? Dominikanie pomagają rozwiązać dylemat

Dominikanie rozdają prezenty i rózgi za pomocą aplikacji Facebook.


Każdy użytkownik serwisu Facebook od wczoraj może skorzystać z aplikacji Jak oni się sprawują? (http://apps.facebook.com/jakonisiesprawuja/). Aplikacja umożliwia ocenę swoich znajomych poprzez rozdawanie wirtualnych prezentów i rózg. Do oceny dołączyć można gratulacje lub życzenia poprawy na lepsze.


Aplikacja została wykonana przez agencję  Ideacto dla Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego (OO. Dominikanów) celem popularyzacji obecności Zakonu Dominikanów w mediach społecznościowych.


Na koniec roku możemy podsumować naszych znajomych, udzielając im reprymendy i wręczając wirtualną rózgę, albo obdarzając dobrym słowem i prezentem. Aplikacja umożliwia też wpisanie własnych życzeń. A wszystko to w zabawnej formie – mówi Piotr Ciuba OP.


W pierwszych godzinach funkcjonowania aplikacji rozdano 1005 prezentów oraz 457 rózg.  Aplikacja jest częścią projektu Dominikanie.pl. Serwis miesięcznie przyciąga już kilkadziesiąt tysięcy osób.


 

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`