Sesje odkrywcze - poznaj klienta i klienta klienta szybko, tanio i sprawnie

Tym razem nasi eksperci postanowili podzielić się doświadczeniami z sesjami odkrywczymi, które zapewniamy naszym klientom. Sesja Odkrywcza jest spotkaniem zespołu projektowego i klienta, po to aby go zrozumieć, poznać jego cele oraz strategię. Jest to proces gromadzenia kluczowych informacji o projekcie, aby zrealizować go na jak najwyższym poziomie. W tekście dla Product Design Magazine przybliżamy różne praktyki, które można stosować na etapie sprzedaży projektu. 
 
 
 

Autorzy: Nikodem Krajewski, Małgorzata Iwańska 

 

W momencie, gdy potencjalny klient zgłasza chęć współpracy, przed rozpoczęciem wszelkich działań warto go dobrze poznać. Już na tym wstępnym etapie sprzedaży warto posłużyć się sprawdzoną metodą design sprintu, a konkretnie jej pierwszym etapem, tzw. discovery phase. Efektem tej fazy jest określenie problemu projektowego, do którego dochodzi się poprzez dokładny research i warsztaty z klientem. “  cały artykuł przeczytasz na stronie Product Design Magazine
 
 
Hasło: PDM#3

Nasze publikacje

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu UX przekuwamy także na wiedzę, którą dzielimy się z Wami na naszym blogu i w cyklicznych publikacjach.

Polecane artykuły

`