Zapisz się na nasz cykl mailingów w których podzielimy się najlepszymi praktykami ze współpracy z firmami IT. Jako agencja UX działamy na rynku od ponad 11 lat. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Sprzedawaj więcej godzin programowania i pracuj mądrzej dzięki dodaniu usług UX w zakres projektu.

Jak sprzedawać więcej

i robić mądrzej dzięki UX?

Nasze wiadomości odpowiedzą na pytania:

Jak sprzedać więcej godzin programowania dzięki UX?

Jak sprawić by Klient chciał pracować dłużej z Twoją firmą?

Jak w szybki i tani sposób przetestować daną funkcję lub aplikację?

Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy okazję wielokrotnie wykorzystywać kompetencje IDEACTO w naszych projektach. Za każdym razem ich zespół wykazywał się zaangażowaniem, a przede wszystkim dużym doświadczeniem oraz dużą wiedzą w obszarze CRO, UX oraz UI.

Piotr Wrzalik

Managing Partner, Unity Group

Współpracowaliśmy między innymi z:

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdź nasze kanały social media.

Od ponad 11 lat zajmujemy się badaniami, analityką, optymalizacją CRO oraz projektowaniem UX i UI. Przez 7 lat byliśmy częścią Divante. Dziś działamy niezależnie. W tym czasie pracowaliśmy z setkami klientów dla których przepracowaliśmy tysiące godzin. Dzięki temu udało nam się zebrać niemałą wiedzę oraz doświadczenia, którymi chętnie się dzielimy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z Polityką Prywatności. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania lub dostępu do cookies.Polityka prywatności