Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą badawczo-wdrożeniową specjalizującą się w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizacji procesów okołosprzedażowych. Kluczowe doświadczenia zdobywaliśmy pracując dla branży e-Commerce, fin-tech oraz ubezpieczeń. Nasz główny obszar zainteresowań to redesign systemów transakcyjnych oraz platform e-Commerce.

ideacto o nas

Budujemy zaufanie

IDEACTO powstało w 2008 roku jako agencja konsultingowa specjalizująca się we wprowadzaniu biznesu do online'u. Sukcesywnie poszerzaliśmy nasze kompetencje w obszarach strategii, badań, projektowania funkcjonalnego i graficznego oraz wdrożeń. Dziś jesteśmy ponad 25 osobowym zespołem specjalizującym się w e-Commerce oraz rozwiązaniach cyfrowych, w których kluczowym czynnikiem sukcesu jest doświadczenie użytkownika, a miarą efekt.

ideacto o nas

Stawiamy na doświadczenia

Badamy, projektujemy i wdrażamy użyteczne oraz funkcjonalne procesy i interakcje dla wymagających Klientów, rozwijających sprzedaż w kanale online. Przez ponad 10 lat zdobywaliśmy doświadczenia pracując dla Klientów z branży e-Commerce, finansowej oraz ubezpieczeniowej. Nasza kluczowa specjalizacja to redesign systemów transakcyjnych oraz platform e-Commerce.

ideacto o nas

Jesteśmy skuteczni

Solidna budowla musi mieć mocny fundament. W projektach cyfrowych są nim badania oraz dane. Większość naszych realizacji zaczynamy od analizy zachowań użytkowników oraz ich potrzeb, pogłębionej o statystyki i liczby. Potwierdzeniem skuteczności tego podejścia są liczne nagrody dla agencji oraz jej Klientów, a przede wszystkim wyniki osiągane przez nasze realizacje.

ideacto o nas

Zgrany Zespół

Wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Wiemy, że w każdym projekcie kluczowa jest komunikacja między ludźmi. Dlatego w IDEACTO mamy niski współczynnik rotacji zespołu a wysoki powrotów. Dzięki temu mamy zgrany i trwały zespół zapewniający Klientowi szacunek i partnerskie podejście, wysoką jakość oraz dostęp do wiedzy gromadzonej latami.

Należymy do