banner
  • Redakcja IDEACTO

  • | 25.11.2008

Dla firmy Lege Artis stworzona zostanie strategia internetowa społecznościowego serwisu wertykalnego.

Strategia obejmować będzie analizę konkurencji oraz najlepszych praktyk z rynku międzynarodowego, badanie potrzeb konsumentów, stworzenie koncepcji biznesu i ich ewaluację. Stworzona koncepcja biznesowa stanie się podstawą do przeprowadzenia procesu projektowego w metodologii User-Centered Design. Wynikiem procesu projektowego będzie dokumentacja funkcjonalna oraz projekty graficzne.

Wybraliśmy Ideacto ponieważ stanowi zespół osób z doświadczeniem oraz olbrzymią wiedzą z zakresu Web-usability. Profesjonalne podejście do klienta prezentowała już oferta, przygotowana rzetelnie i szczegółowo. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę przy projekcie, trafność wyboru potwierdza (rzadko spotykana) terminowość w realizacji ustalonego harmonogramu. Liczymy, że zwieńczeniem będzie doskonały produkt. – mówi Rafał Wawak, Prezes Lege Artis.

Projektujemy koncepcję biznesu a na jej podstawie cały serwis WWW. Cieszy nas, że świadomi klienci tacy jak Lege Artis chcą realizować projekty z myślą o łączeniu potrzeb użytkowników z biznesem. Dzięki temu zarówno my jak i klient mamy głębokie poczucie sensu naszej pracy. – mówi Nikodem Krajewski, Strategy Director w Ideacto.

Firma Lege Artis dołączyła tym samym do grona klientów Ideacto, wśród których są już między innymi AGORA S.A. i Koncern Energetyczny ENERGA.