banner
  • Redakcja IDEACTO

  • | 18.04.2012

Agencja Ideacto rozpoczęła współpracę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach realizacji projektu dostarczania treści redakcyjnych dla portalu „Wspieramy e-biznes” znajdującego się pod adresem www.web.gov.pl

Współpraca zakłada publikowanie newsowych artykułów poświęconych e-biznesowi i technologiom B2B wdrażanych w formie elektronicznej. Dostarczane będą artykuły, wywiady i reportaże. W ramach współpracy będą także tworzone relacje ze spotkań e-binesowych oraz barcampów.

Portal www.web.gov.pl jest dedykowany polskim przedsiębiorcom zainteresowanym pozyskaniem dotacji w ramach PO IG 8.1 i PO IG 8.2 oraz wszystkim poszukującym inspiracji i dobrych wzorców wdrażania e-usług i współpracy B2B. Ideacto zajmuje się kompleksowo pozyskiwaniem tematów, tłumaczeniem i tworzeniem treści z przełożeniem na specyfikę rynku polskiego, kontaktami z ekspertami branżowymi. W ramach rozwijania usług redakcyjnych odpowiada również za zorganizowanie i zapewnianie relacji multimedialnej ze wszystkich znaczących spotkań i konferencji związanych z e-biznesem oraz spotkań typu barcamp.

Paweł Skowera z Departamentu Komunikacji Zewnętrznej tak widzi współpracę z Ideacto:

Rezultatem współpracy będzie dostarczenie ponad 380 artykułów, które uatrakcyjnią treściowo portal  www.web.gov.pl. Doświadczony zespół Ideacto będzie dbał o aktualność i jakość informacji. Dzięki tej współpracy portal będzie dostarczał informacji nie tylko dotacjach, ale przede wszystkim o najnowszych trendach w obszarze ITC oraz kluczowych spotkaniach w branży informatycznej. Chcemy przede wszystkim inspirować i tym samym wspierać powstawanie nowych e-biznesów.