• Redakcja IDEACTO

  • | 21.11.2019

Hej!

Dziś sporo o treściach i z pewnością coś dla siebie znajdą osoby interesujące się SEO oraz kontentem. Do tego kilka słów na temat projektowania www – z dość nietypowej perspektywy. Zerkamy też na podsumowanie Type Champions Award oraz zostawiamy Wam ciekawą rozmowę do przesłuchania.

Że dziś (a przede wszystkim zawsze) warto być dla siebie i innych życzliwym, na pewno już wiecie.
Ale na pewno nie wiedzieliście, że dziś przypada Święto Służby Czołgowo-Samochodowej!

Nie dziękujcie ?

 

1. Type Champions Award – podsumowanie

Krótkie podsumowanie wyników konkursu Type Champions Award oraz prognozy i wyzwania dotyczące sposobów zastosowania typografii w procesie budowania tożsamości marek. Będzie o swoistym DNA brandingu, tworzeniu reprezentacji wizualnej i przekazywaniu emocji. Warto zerknąć.

2. Mity o SEO

10 mitów dotyczących SEO obalonych przez wieloletniego pracownika Google. Zajmujecie się na co dzień SEO? Od dzisiaj Wasze życie może się nieco zmienić.

3. Co druk ma wspólnego z projektowaniem www?

Interesujące porównanie projektowania stron internetowych i druku gazet papierowych. Artykuł prezentuje reguły obowiązujące podczas planowania składu, które mają swoje odzwierciedlenie przy tworzeniu stron internetowych.

4. Content modeling – o co chodzi?

Kontent w służbie produktu. Sprawdźcie, w jaki sposób zabrać się do jego projektowania, jak modelować kontent i sprawić, by finalnie pomógł produktowi, a nie zaszkodził.

5. 8 tricków psychologicznych do przetestowania w projekcie

Na finał rozmowa ekipy Growth Design z Mattem Bilotti o 8 podstawowych psychologicznych zasadach, które każdy projektant powinien znać. Do tego sporo przykładów zastosowania tych zasad na co dzień.

Przypominamy, że jeśli chcielibyście się z nami podzielić ciekawymi linkami ze świata UX, przesyłajcie swoje propozycje na newsletter@ideacto.pl, a my chętnie udostępnimy je w następnych UX czwartkach.

[FM_form id=”1″]

Newsletter IDEACTOZawsze w czwartek. Co drugi czwartek.

UX Czwartek to lista inspirujących treści ze świata UX i eCommerce. Każdy subskrybent otrzyma za darmo (sic!) komplet naszych publikacji.

Newsletter