banner
  • Redakcja IDEACTO

  • | 17.05.2012

Ideacto powiększa swoje szeregi kreatywne. Do działu graficznego agencji dołączył Paweł Borkowski, znany także jako FRM Kid. Paweł jest absolwentem ASP we Wrocławiu, pracuje jako projektant graficzny, ilustrator, a także zajmuje się tworzeniem wielkoformatowych realizacji malarskich w przestrzeni publicznej.

Przed rozpoczęciem przygody z Ideacto pracował jako freelancer, zarówno przy projektach komercyjnych, jak i non profit. Wrocławianie kojarzą Pawła z wielkoformatowych murali miejskich, miłośnicy sztuki z działań dla BWA, Teatru Lalek czy Muzeum Narodowego. W portfolio komercyjnych projektów znajdują się natomiast realizacje między innymi dla TVP, Invest Park czy Powszechnego Domu Kredytowego. Paweł dał się poznać również zagranicą, biorąc udział w międzynarodowych projektach i wystawach w Berlinie, Lyonie, Moskwie.

Jak sam mówi najlepiej czuje się w przygotowywaniu projektów do druku, ilustracji i plakatów. Na pierwszym planie jest też u niego projektowanie identyfikacji wizualnej.

W Ideacto Paweł zajmuje się projektami między innymi dla takich klientów jak Biuro Literackie, Praktiker, Lasy Państwowe.