banner
  • Redakcja IDEACTO

  • | 18.07.2019

Zachęcamy Was, by chwilę oderwać się od Face App i zerknąć na nasze dzisiejsze rekomendacje, bo znajdziecie tam naprawdę sporo dobrego.

Dwa materiały video, jeden poświęcony warsztatowi UI Designera i drugi o eCommerce, ze szczególnym uwzględnieniem branży fashion. A jak o modzie i sprzedaży online mowa, to wiadomo, że musi pojawić się Zalando. Do tego pomocny przewodnik po BMC, kilka słów o modernizacji menu filtrowania i związanych z tym korzyściach. Na finał… sprawdzamy, co przyniesie przyszłość 😉

Przy okazji dodamy, że szukamy UX Designerów do naszego teamu. Jeśli jesteś zainteresowany/a, zachęcamy do odwiedzenia strony, gdzie zamieszczamy komplet informacji w temacie.

1. Business Model Canvas – jak to ugryźć?

Artykuł Tomasza Tomaszewskiego, z którego dowiecie się jak krok po kroku, przeprowadzić warsztat BMC i co kluczowe, umiejętnie wykorzystać jego efekty na kolejnych etapach prac.

2. Szczegóły mają znaczenie

Adze Genesha, Product Designer w Tokopedia, na łamach Medium podzielił się casem związanym z przebudową menu filtrów, co w efekcie spowodowało znaczący wzrost CVR. Kolejny ciekawy przykład potwierdzający założenie, że często mała zmiana może wywołać naprawdę niezły efekt.

3.  eCommerce Talks #1: Rozmowa z Felixem Kreyerem, ex VP Zalando

Premierowy odcinek podcastu Divante, z udziałem Felixa Kreyera, który w krótkiej rozmowie podzielił się swoimi doświadczeniami oraz opowiedział m.in. o tym, dlaczego tak wiele firm chce być drugim Zalando i czy jest to możliwe.

4. UI Design Q&A, czyli Natalia Bienias mówi jak jest

Na kanale by Zebza najnowszy odcinek, z którego dowiecie się naprawdę sporo na temat pracy UI Designera. Pomocny materiał zarówno dla tych, którzy dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z UI, jak i dla tych już bardziej zaprawionych w projektowych bojach.

5. Wywróż sobie przyszłość

Żadna wróżka nie powie Ci tego, co Tarot-o-Bot. Sprawdź co Cię czeka!
Przypominamy, że jeśli chcielibyście się z nami podzielić ciekawymi linkami ze świata UX, przesyłajcie swoje propozycje na newsletter@ideacto.pl, a my chętnie udostępnimy je w następnych UX czwartkach. [FM_form id=”1″]